7. osztály Földrajz

1. Bálint Andrea - Német Nemzetiségi Ált. Isk. Iklad

2. Kassai Attila - Könyves Kálmán Ált. Isk. Kartal

3. Galbos Kristóf - Kvassay Jenő Ált. Isk. Őrbottyán

4. Márfai Fruzsina - Fabríczius J. Ált. Isk. Veresegyház

5. Oravesz Orsolya - Arany János Ált. Isk. Bag

6. Balla Márton - II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Galgahévíz

     7-12. helyezettek

Bálint Szabina - Apáczai Csere János Ált. Isk. Váchartyán

Gólya Eszter - Petőfi S. Ált. Isk. Hévízgyörk

Koren Bence - Petőfi S. Ált. Isk. Acsa

Majdán Cintia - Gárdonyi Géza Ált. Isk. Galgagyörk

Salamon Orsolya - Fekete István Körzeti Ált. Isk. Galgamácsa

Tóth Máté Bence - Hevessy Gy. Ált. Isk. Tura

 

7. osztály Biológia

1. Csernák Tímea - Fekete István Körzeti Ált. Isk. Galgamácsa

2. Nagy Csenge - Arany János Ált. Isk. Bag

3. Szilvási Petra Sára - Kvassay Jenő Ált. Isk. Őrbottyán

4. Sóti Ármin - Hevessy Gy. Ált. Isk. Tura

5. Zsidi Zsombor - Petőfi S. Ált. Isk. Hévízgyörk

6. Vörös Emese - Fabríczius J. Ált. Isk. Veresegyház

     7-12. helyezettek

Bakk Zsófia - II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Galgahévíz

Gunda Eszter - Gárdonyi Géza Ált. Isk. Galgagyörk

Máy Vivien - Apáczai Csere János Ált. Isk. Váchartyán

Ondrik Bence - Csengey Gusztáv Ált. Isk. Aszód

Szeverényi Sára - Petőfi S. Ált. Isk. Acsa

Török Renáta - Könyves Kálmán Ált. Isk. Kartal

 

8. osztály Földrajz

1. Nagy Kristóf - Hevessy Gy. Ált. Isk. Tura

2. Blaubacher Pál - Német Nemzetiségi Ált. Isk. Iklad

3. Mérei Petra - Fekete István Körzeti Ált. Isk. Galgamácsa

4. Katona Anna - Arany János Ált. Isk. Bag

5. Kovács Orsolya - Kvassay Jenő Ált. Isk. Őrbottyán

6. Pásztor Dorottya - Fabríczius J. Ált. Isk. Veresegyház

    7-12. helyezettek

Adámi Bálint - Petőfi S. Ált. Isk. Acsa

Blaskó Tamás - Gárdonyi Géza Ált. Isk. Galgagyörk

Fazekas Bence - Petőfi S. Ált. Isk. Hévízgyörk

Köles Máté - II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Galgahévíz

Papp Lili Anna - Könyves Kálmán Ált. Isk. Kartal

Turányik Boglárka - Apáczai Csere János Ált. Isk. Váchartyán

 

8. osztály Biológia

1. Haraszti Dóra - Arany János Ált. Isk. Bag

2. Rózsahegyi Richárd - Fekete István Körzeti Ált. Isk. Galgamácsa

3. Köllő Viktória - Kvassay Jenő Ált. Isk. Őrbottyán

4. Gaál Júlia Eszter - Fabríczius J. Ált. Isk. Veresegyház

5. Garamszegi Anna - Német Nemzetiségi Ált. Isk. Iklad

6. Lukács Adrienn - Hevessy Gy. Ált. Isk. Tura

     7-12. helyezett

Borovka Andrea - Apáczai Csere János Ált. Isk. Váchartyán

Deme Dalma - Gárdonyi Géza Ált. Isk. Galgagyörk

Kosik Botond - II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Galgahévíz

Urbán Loretta - Könyves Kálmán Ált. Isk. Kartal

Vaigel Erika - Petőfi S. Ált. Isk. Hévízgyörk

Vida Roland - Petőfi S. Ált. Isk. Acsa

 
Belépés
Digitális napló

A digitális napló az ikonra kattintva érhető el!
Ki olvas minket
Oldalainkat 4 vendég böngészi